Франція внесе серіал «Юнацтво» у шкільну програму для вивчення токсичної маскулінності

Джерело: The Guardian

Міністерство освіти Франції дозволило використовувати британську драму “Юнацтво” у середніх школах для навчання підлітків про токсичну маскулінність та загрози в Інтернеті.

Як розповіли у виданні, відомство запропонує школам п’ять уроків, заснованих на епізодах з мінісеріалу, який отримав схвальні відгуки критиків і спровокував глобальні дебати про вплив мізогінного контенту в Інтернеті та соціальних мережах на хлопців.

Продюсер серіалу надав уряду Франції права на використання драми в освітніх цілях.

За словами міністерки освіти Елізабет Борн, епізоди дуже добре “показують насильство, яке може існувати серед молоді”. Сцени з серіалу будуть демонструватися учням віком від 14 років разом зі спеціально розробленими навчальними матеріалами.

Як розповіла Борн, метою було підвищити обізнаність про проблему “надмірного перебування перед екранами та тривіалізації насильства в соціальних мережах”. Також теми уроків зачіпатимуть поширення так званої маскуліністської ідеології, яка пропагує насильство щодо жінок.

Серіал “Юнацтво” розповідає історію 13-річного підлітка, заарештованого за вбивство однокласниці. Netflix зробив серіал доступним для середніх шкіл Великої Британії у квітні, щоб доповнити навчальні матеріали благодійної організації, що займається стосунками.

Нідерландськомовна провінція Фландрія на півночі Бельгії також почала використовувати “Юнацтво” у середніх школах.

У Нідерландах серіал використовується в середніх школах за пропозицією депутатки Барбари Катманн. Матеріали про інфлюенсерів у соцмережах і тиск з боку однолітків розроблені спільно з Netflix інститутом медіазнавства.

10 липня президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Римі оголосила про підписання нового пакету угод на €2,3 млрд з міжнародними та двосторонніми публічними фінансовими установами для підтримки відновлення України, що підтверджує непохитну відданість ЄС відбудові України та її європейському майбутньому.

Компанія OpenAI працює над випуском нового веббраузера на базі штучного інтелекту, який має кинути виклик Google Chrome від Alphabet, що домінує на ринку.

Україна стане першою європейською країною, яка запропонує мобільні послуги Starlink. Про це повідомив CEO Kyivstar Олександр Комаров, зазначивши, що перший етап, що передбачає обмін повідомленнями через сервіси на кшталт WhatsApp і Signal, запрацює до кінця 2025 року.

10 липня резидент Володимир Зеленський підтвердив, що має намір замінити посла України у Сполучених Штатах Оксану Маркарову.

Нічний гавкіт п’ятимісячного собаки Роккі врятував життя 67 мешканцям гімалайського села перед тим, як масштабний зсув ґрунту зніс їхні будинки.

OSZAR »